Pomočnik pri popravilih vozil (m/ž)

HÖDLMAYR INTERNATIONAL JE ENO IZMED VODILNIH EVROPSKIH PODJETIJ V AVTOMOBILSKI LOGISTIKI IN IMA PODRUŽNICE V KAR 16 DRŽAVAH. NOVE REŠITVE MOBILNOSTI, OKOLJU PRIJAZNI PRISTOPI IN PAMETNI KONCEPTI SO NAŠA PRIHODNOST. KOT DRUŽINSKO PODJETJE SMO VEDNO GOJILI SVOJE VREDNOTE – NA TO SMO PONOSNI IN TEGA SE DRŽIMO.

Trenutno iščemo za podjetje Hoedlmayr logistika d.o.o.:

POMOČNIK PRI POPRAVILIH VOZIL (m/ž)

Podružnica: Logatec, Slovenija

Naša prizadevanja/usmeritve:

  • Pametne rešitve, optimizacija v logistiki
  • Zahteve in potrebe strank
  • Digitalizacija procesov
  • Ekološka in ekonomična odgovornost

Opis delovnega mesta:

  • Pomoč pri ličarskih, kleparskih in mehaničnih popravilih vozil
  • Predelave vozil
  • Vodenje oddelka
  • Vodenje potrebne dokumentacije
  • Opravljanje podobnih del

Pričakujemo:

  • Urejeno, odgovorno in organizirano osebo
  • Natančnost in vestnost pri delu
  • III. stopnja izobrazbe
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Zanimanje za tovrstno delo

Nudimo vam:

  • delo v uspešnem podjetju in prijetnem kolektivu,
  • samostojno in dinamično delo,
  • enoizmensko delo (pon-pet),
  • stimulativno plačilo,
  • dobre delovne pogoje ter osebno in karierno rast.

Vas zanima tovrsten izziv v mednarodnem podjetju?

Svoj življenjepis nam pošljite na: masa.nared(at)hoedlmayr.com s pripisom „Razpis za prosto delovno mesto – Pomočnik pri popravilih vozil”.

HOEDLMAYR logistika d.o.o., Tovarniška cesta 36, 1370 Logatec

Are you ready for a new adventure?