img_1.jpg
Auf der Suche nach beruflicher Herausforderung?
karriere5.jpg
Werden Sie Mitglied der Hödlmayr-Familie!
img_4.jpg
Unsere Mitarbeiter sind unser größtes Potenzial
img_5.jpg
Steigen Sie bei uns ein!

people in logistics - Hödlmayr stavi na ljudi v logistiki

Osebe, ki so osredotočene k doseganju rezultatov, podjetno misleče in odprte so prave za nas!

Podpiramo in spodbujamo naše sodelavke in sodelavce.

Trenutno iščemo:

POMOČNIK PRI POPRAVILIH VOZIL (m/ž)

Podružnica: Logatec, Slovenija

Opis delovnega mesta:

  • Pomoč pri ličarskih, kleparskih in mehaničnih popravilih vozil
  • Predelave vozil
  • Vodenje oddelka
  • Vodenje potrebne dokumentacije
  • Opravljanje podobnih del

Pričakujemo:

  • Urejeno, odgovorno in organizirano osebo
  • Natančnost in vestnost pri delu
  • III. stopnja izobrazbe
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Zanimanje za tovrstno delo

Nudimo vam:

  • Stimulativno plačilo
  • Delo v mednarodnem okolju in mladem timu
  • Dodatna izobraževanja
  • Osebni karierni razvoj

Vas zanima tovrsten izziv v mednarodnem podjetju?

Svoj življenjepis nam pošljite na: masa.nared(at)hoedlmayr.com s pripisom „Razpis za prosto delovno mesto – Pomočnik pri popravilih vozil

HOEDLMAYR logistika d.o.o., Tovarniška cesta 36, 1370 Logatec