img_1.jpg
Auf der Suche nach beruflicher Herausforderung?
karriere5.jpg
Werden Sie Mitglied der Hödlmayr-Familie!
img_4.jpg
Unsere Mitarbeiter sind unser größtes Potenzial
img_5.jpg
Steigen Sie bei uns ein!

Vodja marketinga in prodaje / Sales Manager

HÖDLMAYR INTERNATIONAL JE ENO IZMED VODILNIH EVROPSKIH PODJETIJ V AVTOMOBILSKI LOGISTIKI IN IMA PODRUŽNICE V KAR 16 DRŽAVAH. NOVE REŠITVE MOBILNOSTI, OKOLJU PRIJAZNI PRISTOPI IN PAMETNI KONCEPTI SO NAŠA PRIHODNOST. KOT DRUŽINSKO PODJETJE SMO VEDNO GOJILI SVOJE VREDNOTE – NA TO SMO PONOSNI IN TEGA SE DRŽIMO.

Trenutno iščemo za podjetje Hoedlmayr logistika d.o.o.:

VODJA MARKETINGA IN PRODAJE (m/ž)

Podružnica: Logatec, Slovenija

Naša prizadevanja/usmeritve:

  • Pametne rešitve v logistiki
  • Usmerjenost k strankam in storitvam
  • Digitalizacija procesov
  • Ekološka in gospodarska odgovornost

Opis delovnega mesta:

  • vodenje področja
  • proučevanje, svetovanje in ukvarjanje z različnimi ekonomskimi vidiki, kot so prodajne metode, notranji in mednarodni trgovski trendi, cenovna politika
  • zbiranje, analiziranje in interpretiranje ekonomskih podatkov
  • priprava strokovnih tekstov in poročil,
  • akvizicija novih strank
  • opravljanje podobnih del

Pričakujemo:

  • Urejeno, odgovorno in organizirano osebo
  • Natančnost in vestnost pri delu
  • VI. stopnja izobrazbe
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Zanimanje za tovrstno delo
  • poznavanje PC orodij
  • znanje angleškega ali nemškega jezika
  • minimalno 3 leta izkušenj iz iskanega področja

Nudimo vam:

  • Stimulativno plačilo
  • Delo v mednarodnem okolju in mladem timu
  • Dodatna izobraževanja
  • Osebni karierni razvoj

Vas zanima tovrsten izziv v mednarodnem podjetju?

Svoj življenjepis nam pošljite na: masa.nared@hoedlmayr.com s pripisom „Razpis za prosto delovno mesto – Vodja marketinga in prodaje” Ali kliknite na spodnjo povezavo „Apply now”

HOEDLMAYR logistika d.o.o., Tovarniška cesta 36, 1370 Logatec