img_1.jpg
Auf der Suche nach beruflicher Herausforderung?
karriere5.jpg
Werden Sie Mitglied der Hödlmayr-Familie!
img_4.jpg
Unsere Mitarbeiter sind unser größtes Potenzial
img_5.jpg
Steigen Sie bei uns ein!

Mzdová účetní / Payroll Accountant

HÖDLMAYR INTERNATIONAL JE JEDNÍM Z PŘEDNÍCH EVROPSKÝCH POSKYTOVATELŮ LOGISTIKY PRO AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL S POBOČKAMI V 16 ZEMÍCH. NAŠÍ BUDOUCNOSTÍ JSOU NOVÉ KONCEPTY MOBILITY A INTELIGENTNÍ A KLIMATICKY ŠETRNÉ KONCEPTY LOGISTIKY. JSME HRDÍ NA TO, ŽE NAŠE HODNOTY STOJÍ NA ZÁKLADECH RODINNÉHO PODNIKU.

V současné době hledáme

MZDOVÁ ÚČETNÍ

Umístění: Jeneč/CZ

Co vás čeká

  • Zpracování podkladů pro mzdy
  • Zpracování mezd (cca 300 zaměstnanců)
  • Srážky a zúčtování daní
  • Srážky pojistného
  • Zpracování nemocenských
  • Mzdová agenda – výplatní pásky, potvrzení, mzdové listy, zápočtové listy
  • Odškodňování pracovních úrazů
  • Zpracování statistik, reporting

 Co od Vás očekáváme

  • Znalost mzdového účetnictví
  • Zkušenosti s účetním programem ESO9 výhodou
  • Dobrou znalost MS Office (především Word and Excel)
  • Anglický/německý jazyk – základy (emailová komunikace)
  • Ochota učit se
  • Analytické myšlení
  • Týmovou spolupráci
  • Samostatný a odpovědný přístup v řešení úkolů

 Co můžeme nabídnout

  • Flexibilní pracovní doba
  • 4 dny sick day
  • Home Office
  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby
  • Pravidelné vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Stravenkový paušál
  • Kvartální / roční odměny
  • Firemní akce
  • Nápoje a ovoce na pracovišti zdarma

Chcete se stát součástí našeho týmu? Zuzana Fabianova se těší na vaši žádost včetně životopisu. Klikněte na "Apply now" a zašlete nám své dokumenty.