img_1.jpg
Auf der Suche nach beruflicher Herausforderung?
karriere5.jpg
Werden Sie Mitglied der Hödlmayr-Familie!
img_4.jpg
Unsere Mitarbeiter sind unser größtes Potenzial
img_5.jpg
Steigen Sie bei uns ein!

Carinski deklarant / Customs declarant

HÖDLMAYR INTERNATIONAL JE ENO IZMED VODILNIH EVROPSKIH PODJETIJ V AVTOMOBILSKI LOGISTIKI IN IMA PODRUŽNICE V KAR 16 DRŽAVAH. NOVE REŠITVE MOBILNOSTI, OKOLJU PRIJAZNI PRISTOPI IN PAMETNI KONCEPTI SO NAŠA PRIHODNOST. KOT DRUŽINSKO PODJETJE SMO VEDNO GOJILI SVOJE VREDNOTE – NA TO SMO PONOSNI IN TEGA SE DRŽIMO.

Trenutno iščemo za podjetje Hoedlmayr logistika d.o.o.:

CARINSKI DEKLARANT (m/ž)

 Podružnica: Logatec, Slovenija

Naša prizadevanja/usmeritve:

  • Pametne rešitve v logistiki
  • Usmerjenost k strankam in storitvam
  • Digitalizacija procesov
  • Ekološka in gospodarska odgovornost

Opis delovnega mesta:

  • Priprava dokumentacije potrebne za carinski postopek
  • Sodelovanje pri carinskih pregledih blaga
  • Informiranje strank o carinskih postopkih in tarifah
  • Opravljanje operativnega dela špedicije
  • Tehnična dela s praktično uporabo znanja na področju financ in komerciale, poslovanja družbe, računovodstva, prava, statistike, davkov, zaposlovanja, socialne varnosti in drugih administrativnih zadev
  • Opravljanje podobnih del

Pričakujemo:

  • Urejeno, odgovorno in organizirano osebo
  • Natančnost in vestnost pri delu
  • Pridobljeno licenco carinskega deklaranta
  • V. stopnja izobrazbe
  • Zanimanje za tovrstno delo
  • Poznavanje PC orodij
  • Znanje angleškega ali nemškega jezika
  • Izkušnje iz iskanega področja

Nudimo vam:

  • Stimulativno plačilo
  • Delo v mednarodnem okolju in mladem timu
  • Dodatna izobraževanja
  • Osebni karierni razvoj

Vas zanima tovrsten izziv v mednarodnem podjetju?

Svoj življenjepis nam pošljite na: masa.nared@hoedlmayr.com s pripisom „Razpis za prosto delovno mesto – Carinski deklarant”.

HOEDLMAYR logistika d.o.o., Tovarniška cesta 36, 1370 Logatec