img_1.jpg
Hledáte novou profesní výzvu?
karriere5.jpg
Staňte se členem naší rodiny Hödlmayr!
img_4.jpg
Naši zaměstnanci jsou naším největším potenciálem
img_5.jpg
Nastupte k nám!

people in logistics - Hödlmayr spoléhá na lidi v logistice

Otevření, podnikatelsky myslící lidé orientovaní na výsledek jsou u nás správně!

Vyzýváme a povzbuzujeme naše zaměstnance a v současné době hledáme:

Softwarový vývojář (Java) (m/ž)

Vaše náplň práce:

  • vývoj softwaru agilním způsobem práce od analýzy, návrhu a realizace až po uvedení do provozu a průběžnou údržbu
  • vývoj nových aplikací založených na platformě Java a webových technologiích
  • realizace interních a externích poptávek zákazníků v týmu

        Váš profil:

        • praktické zkušenosti s vývojem Java („plynulá“ znalost Java)
        • vzdělání se zaměřením na vývoj softwaru (vysoká škola, FH nebo HTL)
        • velmi dobrá znalost německého a anglického jazyka
        • GIT a Spring Boot výhodou
        • znalost dalších programovacích jazyků / technologií (JavaScript, Angular ...) výhodou

        Skutečné ohodnocení je založeno na kvalifikaci a zkušenostech uchazeče/uchazečky. Minimální hrubá měsíční mzda na základě kolektivní smlouvy u této pozice činí v případě plného úvazku € 2.500.

        Máte-li zájem o inzerovanou pozici, zašlete svou žádost na:
        Pan Mag. Andreas Wallner, Aisting 33, A-4311 Schwertberg nebo e-mailem na hia.chr(at)hoedlmayr.com, +43 7262 660 12410